Nově zvolený výbor se stále více orientuje na rozvoj sportu a výchovu mladší generace. Především v oddílu fotbalu a míčových her počet sportujících dětí neustále narůstá, jedním z našich nejdůležitějších úkolů je zabezpečit trenéry pro mládež i dospělé a finanční prostředky na činnost oddílu. Na fotbalovém hřišti probíhají pravidelné tréninky sedmi mládežnických mužstev od těch nejmenších ve věku 4 let až po dorostence (mini přípravka, předškolní děti, mladší přípravka, starší přípravka, mladší a starší žáci, dorost), kterým se minimálně třikrát týdně (dva tréninky + zápas) věnuje cca 12 trenérů převážně z řad současných a bývalých hráčů, případně rodičů.

Poměrně mladý je oddíl míčových her pro školní a předškolní děti, který vedou manželé Kučerovi, a také se mu úspěšně rozšiřuje základna. Zaměřujeme se především na volejbal, basketbal a házenou.

Jsme rádi, že se do našeho oddílu vrací oddíl akrobatického rokenrolu RNR Marko s cca 60 dětmi, který se pod vedením Martiny Markové stal velmi úspěšným oddílem v rámci celé České republiky.

Dále je možné využívat sportoviště i při dalších rekreačních sportech, jako je basketbal, nohejbal, zdravotní cvičení, aerobik, tenis, plážový volejbal a další.