části obce: Hradištko  Rajchardov  Brunšov    Pikovice  Dnešní datum: 23. 03. 2017 
Obecní úřad Hradištko
na nové adrese Chovatelů 500, 252 09 Hradištko
ÚŘEDNÍ HODINY:
Pondělí a středa 8:00 – 11:30, 12:30 – 17:00 (matrika p. Varcabová pondělí 15:00 – 18:00)
Nové kontakty a více informací ZDE

Kandík Oslavy 700 let obce Hradištko

Vloženo dne: 15. 12. 2009 (22501 přečtení)
Naši sponzoři:
 
 
 
 


 


Rok oslav 2010 se již naplno rozběhl, jsou připraveny besedy, výstavy, tradiční i speciální kulturní a sportovní akce. Abyste si mohli naplánovat návštěvu toho, co Vás zajímá, přinášíme ucelený
program oslav zde.

SPORTOVNÍ DEN
V sobotu 26.6.2010 se na hřišti sešli příznivci hradištského fotbalu v očekávání příjemně stráveného dne při zápasech všech kategorií našich fotbalistů. Hráči mladší a starší přípravky nastoupili v dopoledních hodinách proti mužstvům Jílového (hráče Bohemians v týdnu zdecimovaly neštovice) a Podolí. Přes velkou snahu obě naše mužstva prohrála, ale soupeři byli opravdu výborní a taky o trošku starší než naši hráči. Náladu všem zvedl gól Vojty Hušbauera v posledních minutách zápasu. Na zápas starých gard se sjelo 30 bývalých hráčů Hradištka, konečný výsledek 5:5 odpovídal i průběhu hry, nekompromisní útočná bitva, ve které nikdo nechtěl prohrát. V zápase žáků porazil hradištský výběr celek Střešovic 1:0 brankou Vendy Haška. V tu dobu se už mezi diváky objevily i známé tváře českého fotbalu, Matěj Vydra, Bořek Dočkal, Lukáš Vácha, Láďa Volešák a Štěpán Kučera, kteří se po zápase žáků neúnavně fotili s fanoušky a pak podepisovali spoustu fotografií. Poslední zápas sehrálo naše A mužstvo proti ligovému výběru doplněnému o hráče, kteří se díky nižšímu věku nevešli do nominace starých gard. Byly k vidění krásné akce a hodně gólů, kterým tleskala téměř zaplněná tribuna. Večer se dlouho sedělo, grilovalo a zpívalo při kytaře Jindry Kneisla. Byla to další z vydařených akcí hradištských oslav, bohužel už úplně poslední. Všem lidem nejen z Hradištka patří obrovský dík za skvělou atmosféru, kterou svojí účastí na jednotlivých akcích vytvořili a všem pomocníkům děkujeme za neuvěřitelnou obětavost a vstřícnost. купить одеяло
Ještě pár fotografií.


V sobotu 26.6.2010 uzavřeme půlrok oslav na fotbalovém hřišti, kde se uskuteční SPORTOVNÍ DEN, na kterém se Vám představí všechny věkové kategorie hradištských fotbalistů. Dopoledne nastoupí od 9.30 a 11 hodin ti nejmenší - mladší a starší přípravka, ve 13 hod. se utkají pro změnu ti nejzkušenější - hráči staré gardy, po nich si od 15 hodin zahrají žáci. Na závěr nastoupí hráči 1. mužstva, kteří se umístili na 1. místě krajské 1.A třídy a po dlouhých letech posunuli náš fotbal do nejvyšší soutěže Středočeského kraje - krajského přeboru. Přijďte se podívat a strávit s námi další příjemný den v rámci oslav 700 let obce Hradištko. Plakát zde.


171 krásných fotek Vojtěcha Pavelčíka z hlavního dne oslav 700 let naší obce, který proběhl 19.6.2010 a mapujících celý den od ranního přátelského setkání v zasedacím sále ČMSCH, průvod obcí, kulturní vystoupení našich žáků, výstavy na zámku, historický šerm a jarmark v centru, vystoupení Mejdan Bandu a Keksu až po závěrečný ohňostroj najdete ZDE.
Divadelní vystoupení dětí z MŠ a ZŠ.
V rámci oslav 700 let obce Vás srdečně zveme na divadelní vystoupení dětí z hradištské MŠ a ZŠ, které se uskuteční v pátek 18.6.2010 od 16.30 do cca 19.00 na pódiu v zámecké zahradě u hasičské zbrojnice. http://sonna.com.ua/catalog/odeyala/


Oslavy 700 let naší obce vyvrcholí ve dnech 12. a 19. června v centru obce, areálu hasičské zbrojnice a na hřišti. Uvidíte ukázku hasičského sportu, pouťové atrakce, zábavu s dechovou hudbou Moravanka u zámečku, kulturní vystoupení současných i bývalých žáků naší školy, vystoupení skupiny historického šermu, můžete navštívit historický jarmark, prohlédnout si výstavu Hradištko 1310-2010 na zámku a na závěr si poslechnout koncert hudebních skupin Mejdan Band a Keks. Doufejme, že se už konečně umoudří počasí a že se všichni  přijdete bavit spolu s námi. Podrobnosti akcí jsou na plakátech a v hradištském Zpravodaji. Vstupné se platí pouze na zábavu a koncert.
Plakát Hasičského dne 12.6.2010.
Plakát Hlavního dne 19.6.2010.


Pálení čarodějnic na Ovčičkách 30. dubna.
Letošní pálení čarodějnic bylo pojato slavnostně a ve velkém, protože bylo zařazeno mezi oficiální akce oslav 7OO let Hradištka. Bylo to zároveň představení Občanského sdružení Ovčičky širší veřejnosti za nemalé podpory Obecního úřadu a dalších sponzorů.
S přípravou jsme si dali záležet a nepodcenili jsme ani počasí. Zapůjčení velkého stanu od spolku Vltavan a výběr živé hudby se nám vyplatil, neboť déšť navečer dovolil návštěvníkům setrvat v družné zábavě až do pozdních nočních hodin. Ale pěkně popořádku: dopoledne jsme postavili slavnostně vyzdobenou májku, po 17. hodině jsme předali našim nejmenším dřevěný domeček na hraní, potom následovalo představení country skupiny a zahájení tradiční pomazánkové soutěže. Na slavnostní tabuli se ovšem sešly i koláčky, záviny a další sladkosti mimo soutěž. Děti si mohly pochutnat zdarma na limonádě, dospělí si svlažili ret dobrým točeným pivem a zakousnout mohli i opékané klobásky nebo si opéct buřta na ohni. Sešlo se i několik čarodějnic v pěkných kostýmech.
Po 20. hodině se zapálila velká hranice s dvěma čarodějnicemi a o půl desáté se za tmy spustil velký ohňostroj, který jsme na Brunšově ještě neměli.
Po vyhodnocení pomazánkové soutěže následovalo udílení cen nejlepším hospodyňkám. Celou dobu nám velice pěkně hrála živá hudba a nálada všech, vzhledem k teplému večeru, dobrému jídlu a pití, byla úžasná.
Závěrem bych chtěl velmi pochválit všechny, kteří nám s touto slavností jara pomohli jak při přípravách, dopravě, stavbě stanu, tak při organizaci akce samé. Byl to hezký večer a doufáme, že se všem na Ovčičkách líbilo.
Text: Pavel Pešek
Foto: Karel Šmejkal a Ladislav Kotýnek


V sobotu 29.5. od 14 hodin proběhl na fotbalovém hřišti DĚTSKÝ DEN pořádaný TJ Slovan Hradištko a OÚ Hradištko  a světe div se - bylo celou dobu NÁDHERNĚ, svítilo sluníčko a přestože byl celý květen mimořádně deštivý, v sobotu ani nekáplo. Byli jsme vždy zvyklí na přesný opak. Radka s Míšou připravily raději 170 balíčků pro děti. Když jsme okolo půl třetí překročili číslo 150, věděli jsme, že návštěvní rekord z předloňska bude o hodně překonán a balíčky opět nebudou stačit. Nakonec nás zachránil Marek a jeho reklamní rádia, takže každé z 203 !!! soutěžících dětí si domů nějaký ten dárek odneslo. Děkujeme všem, kdo pomáhali letošní DD připravovat, nejde všechny vyjmenovat, děkujeme Policii, myslivcům, hasičům a POJZu za spolupořadatelství a skvělá stanoviště a Vám všem, kteří jste se zúčastnili a přispěli k tomu, že letošní den dětí na Hradištku byl opravdu mimořádný.
Fotky z dětského dne zde


V sobotu 5.6.2010 zve MS Medník spolu s OÚ Hradištko všechny děti i dospělé na MYSLIVECKÝ DEN, který začíná ve 14.00 hodin u myslivecké chaty (odbočit z hlavní cesty u pošty a pak rovně kolem garáží až do lesa). Program pro děti i dospělé v duchu motta "Poznáváme přírodu", občerstvení, hudba, tombola.
Plakát najdete ZDE.


V neděli 30.května 2010 se od 14.00 hod. v obřadní síni zámku uskuteční vernisáž výstavy historických fotografií, dokumentů a předmětů Hradištko 1310 - 2010, krátkou přednášku o významu historie přednese doc. Dana Picková, Csc., k poslechu zahraje trio ARS ANTIQUITATIS několik renesančních skladeb. Výstava bude otevřena do 3. července 2010 v pondělí a středu od 14 do 17 hodin, ve čtvrtek od 17 do 19 hodin a v sobotu 12. a 19.6. v průběhu celého slavnostního dne. Pozvánka na vernisáž zde.


Beseda a promítání – připomínka událostí za 2. světové války
8. května 2010 jsme se již poněkolikáté v tomto roce sešli ve výstavní místnosti v 2. patře zámku, kde probíhal doprovodný program oslav 65. výročí osvobození, který předcházel pietnímu aktu a slavnostnímu odhalení nového pomníku. Marie Tykalová nás ve své přednášce seznámila s děním na Hradištku a okolí za fašistické okupace a především nám přiblížila válečné osudy těch nejnevinnějších – dětí z koncentračních táborů. Poutavé vyprávění vystřídal Václav Šmerák, který přítomným promítl svůj dokument „Die Aussiedlung“ o vystěhování Neveklovska. Zajímavé vyprávění pamětníků bylo prokládáno komentáři historiků. Věříme, že zážitek ze sledování dokumentu nenarušily ani menší technické problémy.

FOTOGALERII si prohlédněte ZDE.


V rámci oslav 700 let obce Hradištko pořádá Tělovýchovná jednota Slovan ve spolupráci s OÚ Hradištko, Sborem dobrovolných hasičů, Mysliveckým sdružením Medník a Průzkumnými oddíly jílovské zlato tradiční DĚTSKÝ DEN v sobotu 29.5.2010 od 14.00 hod. na fotbalovém hřišti. Můžete se těšit na různé vědomostní a sportovní soutěže, úkoly vyžadující zručnost, skákací hrad a večerní opékání buřtů. Pro všechny děti budou připraveny sladké odměny. Jste všichni srdečně zváni. Plakát naleznete ZDE


Video z pietního aktu najdete na webu Regio TV
Fotogalerii z pietního aktu ZDE


19. ročník Setkání pod Medníkem. Country festival se u nás v Pikovicích uskuteční 15. května.


Závody motocrossu na Slapech.

V sobotu 8. května 2010 máte možnost sledovat závody motocrossu na Slapech v rámci přeboru Středočeského kraje, start v 12:30. Občerstvení zajištěno. Plakát naleznete v příloze.

Pietní akt. V neděli 9. května 2010 od 11 hodin proběhne u památníku obětem 2. světové války pietní akt a poté bude u silnice na konci Hradištka směrem na Pikovice odhalen pomník jako připomínka utrpení všech vězňů internovaných v koncentračním táboře na Hradištku.


Zveme vás na besedu s Václavem Šmerákem autorem dokumentu o vystěhování Neveklovska v období 2. světové války a Marií Tykalovou na téma „Děti bez dětství“ o období fašistické okupace. Beseda se uskuteční v sobotu 8. května 2010 od 14 hodin. Podrobnosti najdete ZDE.


Jak proběhla vernisáž výstavy obrazů M. Maška
V pátek 9. dubna proběhla na zámku vernisáž k druhé výstavě konané u příležitosti výročí obce. Tentokrát jsme ji pojali komorněji, nekonala se v obřadní síni, nýbrž přímo ve výstavní místnosti ve 2. patře. Přišli většinou bývalí kolegové a známí výtvarníka Miroslava Maška, kteří s ním kdysi pracovali na Hradištku v tiskárnách. Pan Mašek neskrýval radost a dojetí z takového setkání, spolu se svým jmenovcem Pavlem Maškem zahrál na housle několik skladeb a pak si lidé mohli konečně prohlédnout velmi zdařilou výstavu, která mapuje dosavadní tvorbu M. Maška. Na chodbě je čekalo i malé občerstvení. Velkou radost nám udělal ideální počet návštěvníků, vzhledem ke kapacitě místnosti i připraveného pohoštění. A další radostí bylo pozorovat potěšení ze setkání lidí, mnohdy po mnoha letech. Věříme, že tato vernisáž byla i malou oslavou nedávných 80. narozenin M. Maška a že si na výstavu najde cestu co nejvíce návštěvníků.

FOTOGALERII Vernisáž výstavy obrazů M. Maška naleznete ZDE


Zveme vás na výstavu fotografií M. Maška. Výstava bude přístupná od 10. dubna do 15. května 2010, a to v úterý od 14 do 17 h, ve čtvrtek od 17 do 19 h a v sobotu od 14 do 17 h. K vidění bude celý průřez dosavadní tvorbou výtvarníka, doplněný o práce autorovy vnučky Jany Jungmannové. Vernisáž se bude konat 9. dubna od 17 hodin ve 2. patře na zámku.


Zájezd do Flossenbürgu
V sobotu 27. března se uskutečnil plánovaný zájezd do koncentračního tábora Flossenbürg. Před zámečkem stál autobus jak ze škatulky poskytnutý firmou Bosák, který obsadilo 38 účastníků. Krátce po osmé hodině jsme vyrazili plni očekávání na místo, o kterém jsme dlouho jen slýchávali, a to v souvislosti s koncentračním táborem Hradištko. V Radotíně jsme na palubu přibrali posledního účastníka zájezdu, paní Tykalovou, která nám nabídla zasvěcený výklad a provedení táborem.
Po překročení státních hranic a jízdou příhraničními hvozdy se před námi vyhouplo městečko Flossenbürg, na první pohled malebné a s upravenými domy, ale jakoby bez života, na ulici jsme nezahlédli jediného člověka. Nad námi se valily černé mraky a foukal studený vítr, který nás utvrdil v tom, že nejsme na žádném idylickém místě. Právě zde byl totiž před 72 roky zřízen obávaný koncentrační tábor.

Mohutná budova bývalé komandatury byla předzvěstí toho, co nás při prohlídce čekalo. Moderně pojatá expozice s audiovizuální technikou, film s českým komentářem a brožurky v češtině nám odhalily pohnutou minulost tohoto místa a utrpení všech vězněných. Expozice také obsahovala informace o všech pobočkách KT Flossenbürg, dověděli jsme se tak i důležité údaje o Hradištku, doplněné fotografiemi koncentračního tábora i snímkem pietního aktu u křížku, na kterém jsme poznali hradištského hasiče Michala Šablu.

Kromě rozsáhlé expozice jsme si prošli i areál koncentračního tábora, kostel, židovskou modlitebnu a krematorium. Dva účastníci zájezdu dokonce vystoupali ke zřícenině středověkého hradu, která se vypínala na skále nad městem.
Rád bych poděkoval všem účastníkům za dochvilnost, pozornost, kterou věnovali výkladu, panu řidiči za bezvadnou jízdu a paní Tykalové za skvělý výklad. Myslím, že všichni máme na co vzpomínat.

Pavel Pešek 

FOTOGALERII Zájezd do Flossenbürgu naleznete ZDE


ŠIBŘINKY 2010 – NÁVRAT DO 30. LET
Už několik let se v TJ Slovan snažíme pozvednout jednu dobu pohasínající slávu zábav na Hradištku. Posvícení v roce 2006, kam se na Jarku Hrunkovou přišlo podívat skoro 250 lidí a odstartovalo novou éru pořádání zábav, se zdálo být nepřekonatelnou laťkou, přestože všechny další posvícenské zábavy, Šibřinky i loňský hasičský ples měly vynikající atmosféru a všichni si je užívali. To, co se ale dělo při letošní maškarní zábavě, která se nesla v duchu 30. let, překonalo všechna očekávání. Tradičně hojnou účast na odpoledních dětských Šibřinkách, kde se bavilo okolo 180 dětí a stejný počet rodičů, prarodičů, strýčků a tetiček fotil, nahrával a držel palce svým ratolestem při různých soutěžích a pěvecké produkci, jsme očekávali, přesto nás určitě potěšila. Děti byly oblečeny v mnoha zajímavých kostýmech, tancovaly, zpívaly a odměnou jim kromě sladkostí byla i spousta hraček v tombole. Po skončení karnevalu jsme rychle přenosili stoly a židle a při rezervaci míst jsme s hrůzou zjistili, že zbývá už jen jeden volný stůl. Většinou to ale tak je, že lidí bez objednání místa nepřijde moc a rezervovaná místa se zaplňují o něco později. To jsme ale netušili, že letos to bude jinak. Doba Marlene Dietrich, která na nás hleděla z poutavě a s citem navržených plakátů, přilákala širší spektrum zájemců než bývalo obvyklé, od náctiletých až po šedesátníky (jsme za to hrozně rádi a věříme, že se jim líbilo a příště přijdou zas), takže v půl deváté jsme rezervovaná místa museli odrezervovat a přemýšlet, kdeže bychom sehnali další stoly. Postupně jsme vyklidili klubovnu, vyměnili stůl šatnáři i přes mírný odpor a pokusili se využít nepozornosti dam u vstupu a odebrat jim stolek (to se nepodařilo), ale nakonec jsme s vypětím všech sil usadili všechny zájemce o místo. Chvilku jsme sice museli překousnout drobné výčitky těch, kterým jsme místa neudrželi a tak museli sedět asi jinde, než očekávali, ale brzy všichni pochopili, že nemůžeme odradit ostatní a nechat je čekat v koutě. Jestliže jsem napsal, že si v roce 2006 přišlo téměř 250 lidí především poslechnout zpěv Jarky, letos si myslím, že přilákalo více než 210 lidí především dobře zvolené téma, tradice a chuť se dobře bavit. V masce nepřišel víceméně jen ten, kdo Šibřinky znal zatím jen z doslechu nebo mu chyběl nápad. Z několika fotek v galerii je patrné, jak rozmanité masky se v tělocvičně objevily, načančané dámy, elegantní pánové, lehké ženy, žižkovští Pepíci, plavčíci i ostatní očividně strávili při přípravě svého vzhledu více času než normálně a… vyplatilo se. Proto si dovolím tvrdit, že tahle zábava předčila i tu zpřed 4 let. Skvělý Mejdan Band zahrál i tématické skladby z 30. let, na tanečním parketu bylo neustále plno a Bára, Lenka, Honza, Vašek a další v baru a kuchyňce se tentokrát vůbec nezastavili. Vládu nad zábavou převzala zelená, které zmizelo 20 lt a i přes novou dodávku nakonec kolem 2. hodiny došla úplně. Paní Marková seděla od 10 hodin u prázdného pultíku, protože chlebíčky, které normálně stačí na celou zábavu, najednou nebyly. Bylo to prostě vyjímečné, ještě po půl třetí ráno, kdy kapela začínala pomalu balit, bylo na parketě kolem 50 tanečníků a domů se nikomu moc nechtělo (i když zrovna tohle moc vyjímečné není).

 
Chci poděkovat všem, kteří přišli pomáhat s přípravou, zabezpečením průběhu a úklidem (bylo Vás letos opravdu hodně a odsejpalo to), dále všem, kteří věnovali krásné ceny především do dětské tomboly (Puntanela-L.Vávra, Luboš Klus, Miloš Neužil, paní Podlipná, Ivo Hassmann, Walt Disney ČR) a všem Vám, kteří jste se přišli bavit a přispěli tak k tomu, že letošní Šibřinky si budeme určitě všichni dlouho pamatovat.
Po celou dobu dětských i večerních Šibřinek se mohli všichni seznámit s programem i propagačními materiály, které zvaly na oslavy 700 let obce a já doufám, že byly výbornou pozvánkou na pokračování mejdanu v červnu při taneční zábavě s Moravankou, koncertu Crazy Lady a Keks a všech ostatních akcích, které jsme připravili. Nakonec jediným menším zklamáním bylo puštění internetové televize RegioTV, kde je sice sympatická reportáž z dětského karnevalového reje, ale tu úžasnou večerní atmosféru už nikdo natočit nepřijel, přestože to původně bylo domluvené, škoda. Proto nabízíme alespoň několik fotografií v naší fotogalerii a pokusíme se postupně získat a přidat další.
Ladislav Vondrášek

Zveme Vás na tradiční ŠIBŘINKY, které proběhnou v sobotu 13.3.2010, dětské od 14.00 hod., dospělé od 20.00 hod. ve stylu 30. let aneb Anděl s ďáblem v těle. Hraje skupina MEJDAN BAND, přijďte se bavit do hradištské tělocvičny. Na letošní "rej masek", který je letos pořádán v rámci oslav 700 let Obce, Vás zve TJ SLOVAN a OÚ HRADIŠTKO. Plakát stáhnete ZDE (pdf 5MB)


Jak jsme besedovali s Vojtěchem Pavelčíkem
Ani nová nadílka sněhu neodradila zájemce o besedu s autorem knihy „Krajem soutoku Vltavy se Sázavou“, a tak se nás ve výstavní místnosti na zámku sešlo kolem tří desítek. Vojtěch Pavelčík vyprávěl o svém sběratelském koníčku, o práci na své knize i zážitcích při pátrání po původu snímků. Během vyprávění nám promítal fotografie, které se do knihy nevešly. Při prezentaci snímků, o nichž nevěděl, jakou lokalitu zachycují, se nám podařilo k jeho velké radosti některé odhalit. Setkání s autorem oblíbené knihy bylo pro všechny zajímavé a inspirující a domů jsme se rozcházeli obohaceni o hezký zážitek. 
Fotogalerii z besedy najdete ZDE.


Zájezd do památníku koncetračního tábora Flossenbürg dne 27. března 2010, přihlaste se na OÚ Hradištko u paní Kaduchové (tel. 257 740 442) - rezervační poplatek 50,- Kč je zároveň konečnou cenou zájezdu.


Malý příspěvek webmastera našeho webu na téma Hradištko v proměnách času - vyhledání starého dokumentu z archivu České televize, který zachycuje turistický ruch v dolním Posázaví. Dokument začíná odjezdem parního vlaku z Prahy, přičemž ve zkratce ukazuje dnes neexistující zastávku Praha-Vinohrady. Poté se téměř ihned přesunujeme do Pikovic, kde spatřujeme tehdejší život v obci (vtipné uvítání místními dětmi:-) , který byl silně ovlivněn pražskými výletníky. Vidíme výletní vlak přijíždějící na pikovickou zastávku a přívoz pod železniční zastávkou, který fungoval v místě dnešní lávky přes řeku Sázavu. Na snímku jsou též zachyceny sázavské tunely, které leží na horní trati pacifiku (trať 212 u Sázavy). Do okolí Pikovic sice moc nepatří, ale tunely jsou zde nádherně zachyceny.


ZVEME VÁS NA BESEDU s Vojtěchem Pavelčíkem, autorem knihy fotografií J. Dvořáka z Davle „Krajem soutoku Vltavy se Sázavou“ v sobotu 6. března 2010 v 16 hodin - 2. patro budovy zámku na Hradištku. Kniha je v prodeji na OÚ Hradištko a v běžné síti knihkupectví. Vlastníte-li historické snímky z našeho kraje, vezměte je prosím s sebou, budeme si moci o nich popovídat. Plakát najdete ZDE (pdf 577kB).


V sobotu 13. února byla slavnostně zahájena výstava fotografií „Hradištko v proměnách času“.
Článek o této události najdete ZDE.
Fotogalerii ZDE.
Video Regio TV najdete ZDE.


Výstava fotografií "Hradištko v proměnách času" , se uskuteční od 14. února do 27. března 2010 v prostorách zámku, otevřena bude vždy v pracovní době OÚ Hradištko a každou sobotu od 14 do 17 hodin.
Vernisáž výstavy se bude konat 13. února 2010 od 14.00 hodin v obřadní síni zámku.  Plakát k výstavě najdete ZDE.
Děkujeme všem, kteří nám poskytli fotografie ze svých archivů, jmenný seznam přikládáme.
Poděkování patří i našim sponzorům - ČEZ, a.s.


Rok oslav 700. výročí obce Hradištko byl oficiálně zahájen!
Na posledním adventním koncertě konaném 13.12.2009 bylo představeno logo oslav a plakát s jednotlivými akcemi, na které se můžeme v rámci oslav 700 let obce těšit.
Plakát je k nahlédnutí ZDE (pdf 263kB).

 


Zveme vás na výstavu obrazů Miroslava Maška!


Autor: webmaster | Vydáno dne 15. 12. 2009 | 22501 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek
Kontakt
Obecní úřad Hradištko
Chovatelů 500
Hradištko 252 09
Tel.: 257740441-2
e-mail:
obec@hradistko.cz
Umístění obce
Umístění obce Hradištko na mapě
Povodňový plán
Povodňový plán obce Hradištko
Firmy v naší obci
Místní spolky,organizace
Zajímavé weby regionu
Tento web získal ocenění Tip roku 2007
v kategorii Obce v soutěži časopisu Veřejná správa.

Tip roku 2007 pro web Hradištko


Copyright obec Hradištko 2002-2017 / Redakční systém phpRS / Webmaster Tomáš Křivánek